TÜM HALILARIMIZ RENK LOGO DESEN YAZI SECENEKLERI İLE SİZE VE FİRMANIZA ÖZEL ÜRETİLMEKTERDİR
     
Golden Carpet

Çılgın Taraftar Halıları

Taraftar Halısı

Çocuk odalarının vazgeçilmez halıları haline gelen taraftar halıları Galatasaray, Beşiktaş, Trabzon spor ve Fenerbahçe başta olmak üzere ligdeki tüm takımların logo, renk veya sloganı halinde basılarak genç taraftarların evlerine giriyor.

Tuttuğunuz takımların ürünleri ile futbol coşkusunu golden carpet aracılığı sayesinde odalarınızda yaşayacaksınız. Taraftara özel ve isteğe bağlı olarak üretilen ürünlerde halı, paspas, yolluk ve kilim olmak üzere birçok baskılı çalışmaları küçük taraftarlarımıza sağlamaktayız.

Maçları artık renklerine aşık olduğunuz takımlarınızın halısı üzerinde izlemenin keyfine varacaksınız. Dinamik görüntüsü, göz alıcı desenleri ve muhteşem dokusu ile hem sıcak ortamlar yaratacak hem de futbol kulübünüze destek olacaksınız.

Genç Sporcuları Sevindirin!

Taraftar halılarını çocuklarınızın doğum günlerinde hediye olarak sunabilir, veya babalar gününde babanıza anlamlı bir hediye olarak verilebilir.

Çılgın taraftarlara özel seçimler sunan firmamız istenilen takımın renkleri ile çeşitli desenleri baskı olarak gerçekleştirebilir ve sizin tasarımlarınızı ortaya koyabilir.

Tuttuğunuz takımdaki favori oyuncunuzun bir resmini takımın renkleri ile basabilir ya da ilk 11’in fotoğrafını baskılı sistem ile halılara uygulayabiliriz. Dilerseniz bu halıyı çerçevelenip duvara asılabilir bir pozisyona da getirebiliriz. Böylelikle uzun yıllar saklayabilir, kullanabilirsiniz.

Genç taraftarlar yapmanız gereken Golden Carpet çağrı merkezi ile irtibata geçerek istediğiniz takımın desenlerini belirtmek ve uygulanması gereken halının ebatlarını bildirmenizdir.