TÜM HALILARIMIZ RENK LOGO DESEN YAZI SECENEKLERI İLE SİZE VE FİRMANIZA ÖZEL ÜRETİLMEKTERDİR
     
Golden Carpet

Foto Halıda Size ve Sevdiklerinize Özel Tasarımlar

Size Özel Halılar

Golden Carpet "size özel" adı altında düzenlediği hediyelik eşya ve süsler ile sizlere “Harika!” dedirtecek ürünleri sunmaktadır. Size Özel serisi, Golden Carpet’ın tasarımlarınızı ve seçimlerinizi oluşturarak kimsede olmayan, özgün ürünleri en ilginç hediye olarak verebilmeniz için düzenlediği bir çalışma biçimidir.

Çocuklarınıza, arkadaşlarınıza, sevdiklerinize ve doğum günlerinde farklı bir hediye vermek istiyorsanız mutlaka Golden Carpet ile iletişime geçerek foto halı çeşitleri hakkında fikir edinmelisiniz.

Çocuklara Özel Foto Halılar

Kızınızın ya da oğlunuzun sevdiği sanatçıları ve filmleri fotoğraf baskılı çalışmalarımız sayesinde hediye olarak sunmanız mümkün. Tasarımcılarımız en uygun boyutlarda çocuklarınızın hoşuna gidecek çizgi film karakterleri, film kahramanları, sanatçıları, araba markalarını, giyim modellerini ve doğa aktivitelerini halılara taşıyor.

Bebek Odalarını Süsleyen Resimli Halılar

Birbirinden renkli, eğlenceli, sizi ve bebeğinizi keyiflendirecek çalışmalara imza atıyoruz. Kilim ve paspaslar da dahil olmak üzere farklı tasarımlara olanak tanıyoruz. Gönlünüzce seçeceğiniz odanıza uygun boyutlardaki modellerimizi renklendirebilir, süsleyebilir, bebeğinize ilk hediyesini sunabilirsiniz.

Kişiye Özel Tasarımlar ve Farklı Hediye Çeşitleri

“Size özel” uygulamalarımızda fotoğraf baskılı halılar, paspaslar ve yolluklardan oluşma duvar süsleri, resim desenli çalışmalar ve fotoğraflarınızdan oluşan portre, tablo gibi birçok çalışmayı Golden Carpet firmamızca düzenleyerek sizlere ulaştırmaktayız.

Yapmanız gereken müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçerek tasarımcılarımıza fikirlerinizi sunmaktır, bizlerde bu fikirleri hayata dönüştürerek sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmeye çalışmaktayız.