TÜM HALILARIMIZ RENK LOGO DESEN YAZI SECENEKLERI İLE SİZE VE FİRMANIZA ÖZEL ÜRETİLMEKTERDİR
     
Golden Carpet

Sevimli Kahramanlar Halıların Üzerinde!

Sevimli Kahraman Halıları

Şimdiki çocuklar gerçekten çok şanslı! Ayıcıklı, tavşanlı arabalı, gibi birçok figürü içerisinde barındıran halılar, bebek ve çocuk odalarında keyifli bir dekorasyona sahip olma imkanı veriyor. Eğlenceli vakitlerinizi daha da anlamlandıran bu ürünler ileride kızınızın ya da oğlunuzun çocukluk anılarında yerini alıyor.

Kreşlerde ve Okullarda Sevimli Kahraman Halıları

Kreşlerde ve anaokullarında çocukların bir numaralı eğlence ve oyun kaynağı olan sevimli kahramanlardan oluşan halılar aynı zamanda sadece yerde değil, duvarlarda portre olarak veya oyun halıları olarak adlandırılan eğlence içerikli muhteşem ürünlerdir.

Sevdiklerinize ve dostlarınıza doğum hediyesi veya olarak sunabileceğiniz çocuk halılarında sevimli kahramanların figürleri kullanılarak yaşam alanlarını renklendirmek amaçlanıyor.

Oyun Halıları İle Eğitici ve Keyifli Zamanlar

Oyun yolu olarak adlandırılan çocuk halılarında sevimli kahramanların üzerinde yürüyüş yaptığı muhteşem eğlenceli ürünler ile yavrularınız oyun oynarken eğlenceli dakikalar geçirecek.

Dilerseniz bu ürünlere çocuklarınızın ismini yazdırabilir ve harfleri öğrenmelerine yardımcı olabilirsiniz.

Alfabetik harfler veya sayılardan oluşan eğlenceli halılar ile eğitim amaçlı oyunlar oynayabilir; çocuklarınıza sayı saymayı öğretebilir ve gelişimine destek olabilirsiniz.

Ayrıca ebatlarının çok da büyük olmamasından dolayı bütçenizi zorlamaz, ekonominizi sarsmazsınız.