TÜM HALILARIMIZ RENK LOGO DESEN YAZI SECENEKLERI İLE SİZE VE FİRMANIZA ÖZEL ÜRETİLMEKTERDİR
     
Golden Carpet

Anti Bakteriyel Halılar ve Sağlık

Anti Bakteriyel Halı

Halılar, kullanıcılara özel dizayn, renk ve sınırsız motif işlemeleri ile ev dekorasyonlarının vazgeçilmez bir bütünü haline gelmiştir. Her tarza ve konsepte uygun bir model bulabilmek mümkündür. Fakat istediğiniz ürünün sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığı açısından uygun olup olmadığını nasıl anlamanız gerekir? Bu hassasiyetlerden dolayı anti bakteriyel halı önemli bir seçenek olarak tüketicinin karşısına çıkmaktadır.

Halılar bedenimize ve ruhumuza sıcaklık ve hareket özgürlüğü verir bulunduğu ortamda atılan her adımda mutluluk ve huzur sağlar. Evlerimizde ve iş yerlerimizde aslında kullanmış olduğumuz ürünler sadece görsel bir aksesuar değildir.

Ev dekoruna görsel bir katkı sağlaması, soğuk havanın etkisinin azaltılması ve geleneklere bağlı olarak alınız.  Fakat asıl çarpıcı özelliklerine bakacak olursak, çocukların kaymasını ve yere düşme gibi olaylarda sakatlık riskinin azaltılması için de kullanılır.

Dikkat Edin!

Evlerde ve ofislerde ses ve gürültü olaylarına karşı ciddi bir izolasyon hizmeti sağlayan halılar aynı zamanda çocukların gelişim aşamasında günün büyük bir bölümünü üstünde geçirdiklerini düşünürsek omurga ve mafsal dostu olduğunu söyleyebiliriz.

Mutlaka ve mutlaka alacağınız ürünün polyamid ve anti bakteriyel özellikli olmasına dikkat ediniz. Özellikle evinizde çocuklarınızın odasında bulunanların anti alerjik ve bakteri üretmeyen bu gibi özellikleri taşıyan ürünleri kullanmanızı önermekteyiz.

Golden carpet bakılı çocuk halılarında kullandığımız ürünler mutlaka polyamid, anti bakteriyel ve eğer çocuğunuzun alerjisi var ise isteğe göre antialerjik ürünleri kullanarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Firmamızın fiyat politikası gereğince ücretlerimiz en uygun biçimde metrekare baz alınarak değerlendirilmekte olup uygun fiyatları, taksit seçenekleri ile birleştirmektedir. Tüm ürünlerimiz TSE belgeli ve onaylıdır. Ürünlerimizi çocuk ve bebek odalarınızda güvenle kullanabilirsiniz.

Halının Bakımı ve Yapılması Gerekenler

Halılarınızı temizlerken asla çırpmamalısınız ve vurma işlemleri ile temizlik yapmamalısınız. Güçlü bir elektrikli süpürge ile belirli aralıklarda temizlemeniz daha sağlıklı olacaktır.

Halıların üzerine 50 derece ve daha yüksek her hangi bir cisim konulmamalıdır.(sıcak su, çay, ütü vb.) Halınıza kalıcı zararlar verebilir.

Halı temizleme işlemlerinde mutlaka halı şampuanları kullanılmalıdır ve halı yıkama makineleri ile profesyonel bir şekilde temizlenmelidir. Böylelikle halıların renklerinde atma yaşanmaz ve daha uzun ömürlü ve sağlıklı halılar elde edilmiş olur.

Halılar kurutulma işlemlerinde veya daha çeşitli nedenlerden dolayı direkt olarak güneşim altına bırakılmamalıdır.

Halının üzerine kaza ile dökülen sıvı maddeler emici bez, kâğıt havlu veya vakumlu süpürge ile halıdan emilmeli ve dökülen maddenin cinsine göre dikkatli bir şekilde temizliği yapılmalıdır.

Halı üzerinde oluşan çıkaramadığınız lekeleri asla zorlamayınız, profesyonel bir yıkama şirketine vererek halınızın sağlığını koruyunuz.

Taşınırken veya bir kenara kaldırılırken halılar asla katlanmamalıdır. Rulo halinde sarılmalı ve içerisinin ıslak olup olmadığına dikkat edilmelidir. Aynı zamanda rutubetli bir bölgeye kesinlikle konulmamalıdır.