TÜM HALILARIMIZ RENK LOGO DESEN YAZI SECENEKLERI İLE SİZE VE FİRMANIZA ÖZEL ÜRETİLMEKTERDİR
     
Golden Carpet

Genç Odası Halı Modellerinde Size Özel Seçenekler

Genç Odası Halıları

Bebek odalarını sizler tasarladınız, beğenilerinize göre değiştirdiniz ancak şimdi söz gençlerde! Hobilerine, sevdikleri renklere ve eşyalara göre odalarını düzenleyen çocuklarınız genç odası halılarını da kendileri seçebiliyorlar. Oda dekorasyonlarının vaz geçilmezi ve tamamlayıcısı olan bu ürünlerin seçimini kızınıza ya da oğlunuza bırakarak onları daha yakından tanıma şansına da erişmiş olursunuz.

Genç odalarında çocuğunuzun istekleri doğrultusunda duvar kağıtları, mobilyalar, sevdiği sanatçılar veya kendi fotoğraflarından oluşma bir halı çalışması ile dizaynını gerçekleştirerek oda dekorunuzu istediğiniz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Söz Hakkını Onlara Verin!

Fabrikasyon ürünlerdeki en büyük problem kullanım alanınıza uymayan ebatlardır. Müşterilerin beğenmiş olduğu halı desenlerinde genellikle odaların metrekarelerine uygun o ürünün bulunulmamasıdır. Siz sadece parkenizin bir bölümünü kaplamasını istersiniz, ancak beğendiğiniz model alanın tamamına yayılır.

Hem bu sorunu aşmak hem de çocuğunuzun yüzünü güldürmek istiyorsanız profesyonel hizmetlerimizden yararlanmalısınız. Size özel çözümler sunarak, istediğiniz desenler ile odanızın ebatlarına göre ister duvardan duvara bir çalışma, dilerseniz, belirttiğiniz ebatlarda halıları oluşturarak hayalinizdeki ürünleri sizlere sağlıyoruz.

Farklı Tasarımlar Farklı Çözümler

Gençlerin istekleri ve beklentileri her zaman farklı bir tarzdır! Daha yenilikçi ve daha ilginç oda sitillerini seçen müşterilerimiz için sunduğumuz çeşitli halı, kilim, yolluk ve paspastan oluşma çalışmalar ile odalarının tarzlarını yenileyerek farklılıklar sunmaktayız.

Genç odası halılarının yanı sıra kapı önüne istenilen paspas modelleri, arkadaşları veya sizle çekildiği fotoğraflardan oluşma bir duvar çalışması yapabiliriz. Ayrıca sevdiği sanatçıların ve oyuncuların film afişlerini ve albüm kapaklarını da kullanabiliriz.

Ayrıcalığı Bizimle Yaşayın

Golden Carpet ayrıcalıkları ile farklılıklar yaratıyor! Oda dekorasyonunuz ile ilgili farklı çalışmalar yapmak veya belirli değişiklikler için fikir almak istiyorsanız yapmanız gereken tasarımcılarımız ile irtibata geçmenizdir.

Uygun fiyatlarımız, taksit seçeneklerimiz ve özel tasarımlarımızla müşteri memnuniyetine özen gösteriyoruz. Yapmanız gereken tek şey müşteri hizmetleri ile irtibata geçmek.

Numaramız: (0212) 670 36 37