TÜM HALILARIMIZ RENK LOGO DESEN YAZI SECENEKLERI İLE SİZE VE FİRMANIZA ÖZEL ÜRETİLMEKTERDİR
     
Golden Carpet

Duvar Süsü Halılar

Çocuk Odası Süsleri

Çocuk odalarını süslemek için kullanılan duvar süsü halılar şimdilerde kreşlerde ve yurtlarda da ilgi görmeye başladı. Sevilen çizgi film karakterleri, doğa figürleri, mizahi görüntüler ile süslenen ürünler baskı halinde yaşam alanlarımızda en güzel duracakları yerleri alıyorlar. Bunlar hem göz zevklerine hitap etmekte ve aynı zamanda eğlenceli oyunlara öncülük etmektedirler.

Bebek ve çocuk odalarında sevilen Disney Land karakterlerini veya farklı çizgi film kahramanlarını görmeleri onları oldukça mutlu edecektir. Ayrıca masalara, kapılara veya herhangi bir alana istenilen ebatlarda bu motifler yerleştirilebilir.

Sağlıklı Çocuk Odası Aksesuar ve Halıları

Çocuklarınızın ve bebeklerinizin sağlığı düşünülerek tasarlanan çocuk odası halı ve süslerinde polyamid, anti bakteriyel ve alerji hastalıklarına karşı isteğe özel olarak sağlanmakta olan antialerjik içerikli ürünleri kullanarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bebek Odalarına Muhteşem Hediyeler

Yeni doğmuş bebeklere ve arkadaşlarınızın çocuk odalarına ne alsam diye düşünürken, Golden Carpet’e uğramayı ihmal etmeyin. Sevdiklerinize hediye olarak verebileceğiniz sevimli halılar veya bebek fotoğraflarının, bu sevimli kahramanlar ile yan yana basıldığı muhteşem bir görsel ile unutulmayacak bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Hediye olarak ne yaptıracağınıza karar veremediyseniz müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçerek çeşitli alternatif desen ve görselleri grafikerlerimiz aracılığı ile temin ederek bilgi sahibi olabilirsiniz. Yapmanız gereken 0212 670 36 37 numaralı telefondan bizlere ulaşmaktır.