TÜM HALILARIMIZ RENK LOGO DESEN YAZI SECENEKLERI İLE SİZE VE FİRMANIZA ÖZEL ÜRETİLMEKTERDİR
     
Golden Carpet

Doğa Motifli Halı Modelleri Golden Carpet’ ta

Doğa Motifli Halı

Çevreci ve duyarlı biri iseniz evinize uygun doğa motifli halılar tam size göre! Tasarımcılarımızın yaptığı değişik desen çalışmalarının yanı sıra sizler de kendi çizimlerinizi ya da fotoğraflarınızı getirerek bizleri yönlendirebilir, özgün bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Doğa Motifli Halı
Doğa Motifli Örnek Halı

Kuşlar, çiçekler, sincaplar ve tavşanlar gibi birçok şirin dostlar ile halılarınızı süsleyerek evinize canlılık katan firmamız, doğanın cömertliğinden ve renklerinden esinlenerek çocuk ve bebek odalarınız için hayran kalacağınız tasarımlar yaratıyor.

Golden Carpet, günün büyük bölümünü halı üzerinde geçiren çocuklarınızın ve bebeklerinizin sağlığını düşünerek, kullanmış olduğu ürünlerde kesinlikle antialerjik ve polyamid içerikli olmasına özen göstermektedir. Küçük dostlarımızın bizler için ne kadar değerli olduğunu biliyor ve çalışmalarımızı bu bağlamda biçimlendirerek ürünlerimizi özenle hazırlıyoruz.

Kendi Ağacınızı, Kendi Çiçeğinizi Seçin!

Golden carpet bir yeniliğe daha imza atarak sizlerin belirlediği, manzara fotoğraflarını, kara kalem çalışmaları, marjinal resimleri grafiklerimiz aracılığı ile biçimlendirerek sizlere sunmakta. İster resimli, ister doğa motifli olsun halılarımıza dekor ya da kullanım amacı ile sahip olabilirsiniz.

Ayrıca grafiti ve isim çalışmaları da ürünleri daha farklı hale getirebilir. Doğa manzarasında ağaçlar, bulutlar, kuşlar ve ormandan oluşan muhteşem çalışmaların içerisine, bebek ve çocuklarınızın fotoğrafı kullanılarak olağan üstü görsel halılara sahip olabilirsiniz.

Yapmanız gereken golden carpet müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek dilediğiniz ebatlarda istediğiniz uygulamaları belirtmektir. Uygun ödeme koşulları ve taksit seçenekleri ile en ucuz fiyatları sunan firmamız hizmette sınır tanımıyor.