TÜM HALILARIMIZ RENK LOGO DESEN YAZI SECENEKLERI İLE SİZE VE FİRMANIZA ÖZEL ÜRETİLMEKTERDİR
     
Golden Carpet

Ailenizin Yeni Üyesine Özel Tasarımlar

Bebek Odası Halısı

Ailenizin yeni üyesi için hazırlayacağınız odanın en önemli ayrıntılarından biri de halıdır. Ebeveynlerin istekleri üzerine tasarladığımız bebek halısı ürünlerimizde, size özel ebatlarda veya dilerseniz sizlerin getirmiş olduğunuz halılara çalışmalar yaparak bebek odanızın dekorasyonunda elimizden gelen desteği sağlamaktayız.

Cinsiyetini öğrendiğiniz ya da sürpriz olmasını istediğiniz bebeğiniz için sevimli ve kullanışlı tasarımlar hazırlıyor, eşyalarınızla uyum halinde olacak çizgiler belirliyoruz.

İsteklerinizi Yansıtan Özgün  Modeller

Golden Carpet bebek halısı firması olarak sizin isteklerinizi göz önünde bulundurarak dilediğiniz görseli ve figürü (fotoğraf, çizgi film karakteri, desen, doğa motifleri vb.) kullanarak içinize sinecek ürünler hazırlıyoruz. Mail adresimizi kullanarak ya da ofisimize gelerek merak ettiğiniz diğer hususlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Siz değerli kullanıcılarımız ve çocuklarınızın sağlığı düşünülerek hazırladığımız ürünlerimizin yanı sıra, dilerseniz halılarınızı kendiniz getirerek üzerine uygulanması gereken baskılı modeli belirterek çalışmalarımızı sürdürebiliriz.

Fakat bebeğinizin sağlığına zararlı maddeler içermeyen ürünleri getirmeniz tavsiye edilmektedir. Bizler sağlamış olduğumuz ürünlerimizde mutlaka bu konulara özen göstermekteyiz.

Her Zaman Sağlık, Her Zaman Hijyen

Günün büyük bir kısmını halı üzerinde geçiren bebeklerinizin sağlığını düşünerek kullanmış olduğumuz ürünlerimizin içeriği polyamid, anti bakteriyel ve antialerjik özellikler ile kombine edildiğini belirtmekteyiz. Dünyaca ünlü araştırmacılar ve doktorlar da bizimle aynı görüşteler.

Oyun Alanlarında Yenilikçi Çizgi

Golden Carpet bebek odası halılarında, yenilikçi ve konusunda profesyonel ekipleri aracılığı ile isteklerinize en kısa süre içerisinde çözüm sağlayarak, en kaliteli sonuçları elde etmek amacı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vererek kalıcı çözümleri sunmaktayız.

Eğer bebek odalarınızda özgün ve dekoratif ürünler arıyorsanız bu ayrıcalığı Golden Carpet farklılıkları ile yaşayın! Kaliteli güvenilir ürün ve aksesuarlarda öncü olan firmamız uygun fiyatları ve taksit olanakları ile müşteri memnuniyetine özen göstermektedir.